אגדה עתיקה לזמנים מודרניים

יצירתו של מספר הסיפורים הגדול ביותר בעולם המחול העכשווי

קאן מעלה ביצירתו זו סיפור הלקוח מאחת מיצירות הספרות הנשגבות בעולם "עלילות גילגמש"

להקת המחול מניו יורק, פורצת דרך של סגנונות מבלט להיפ הופ. מופע סוחף ועוצמתי לצלילי מוסיקה על זמנית מאת יוהאן סבסטיאן באך ואייקון הפופ הבלתי נשכח דייויד בואי.

בין שתי מראות

להקת המחול סנקאי ג'וקו ביצירתו של אושיו אמגטסו

הכוריאוגרף אושיו אמגטסו יצר קולאז' הכולל קטעים נבחרים מיצירות שיצר במהלך השנים, המתחברות לכדי יצירה עכשווית, מלאה ומרתקת. אמגטסו חיבר בין קטעים מיצירות שונות ברפרטואר הלהקה, עיבד אותן, שכלל, העשיר והעמיד מחדש ובכך הביא לידי ביטוי את תמצית יצירתו  במהלך 30 השנים האחרונות.

גרסתה של היוצרת הסינית הייחודית ליצירתו הידועה של סטרווינסקי

לפני שנתיים גילה הקהל הישראלי את יצירתה של הכוריאוגרפית והיוצרת הסינית יאנג לי-פינג "תחת מצור" שעוררה עניין רב, זכתה לביקורות נלהבות והסעירה אלפי צופים.

בלט ג'אז מונטריאול, אחת הלהקות המובילות בעולם המחול המודרני, חוזרת לישראל עם העבודה החדשה והייחודית Dance Me, בהשראת יצירתו של המשורר, הזמר והמלחין יליד מונטריאול – ליאונרד כהן.

"התרנגולים – הרמיקס" – ההפקה המיוחדת של תזמורת המהפכה

תזמורת המהפכה בפרשנות חדשנית ליצירות האהובות של "התרנגולים" – מסע של מוסיקה, תיאטרון, תנועה וצילומי ארכיון נדירים בהשתתפות: עדי כהן, אמרי זיו, יפתח מזרחי, הילה מערבי, תום חודורוב, נעמה נחום, רני אלון, מקהלת העפרוני ובשילוב קטעי וידאו נדירים.

בואו להתאהב מחדש בגשש
המערכונים והשירים האגדתיים בפרשנות תזמורתית מקורית

האופרה הישראלית שמחה לארח את תזמורת המהפכה עם מופע חדש: "קונצ'רטו לגשש ותזמורת" – מופע המחזיר אל הבמה, באופן שלא נעשה מעולם, את שלישיית הגשש החיוור ומזקק את הרוח של השלישייה המיתולוגית שהפכה שם נרדף לישראליות.