תיאטרון הבולשוי – תכנית אופרת האמנים הצעירים

    תיאטרון הבולשוי – תכנית אופרת האמנים הצעירים

    3 במרץ, 20:00. בית האופרה ע"ש שלמה להט (צ'יץ')

     

    המשתתפים:

    אלמירה קרחנובה, סופרן

    מריה מוטוליגינה, סופרן

    וסיליסה ברז'נסקיה, מצו-סופרן

    מריה ברקובה, מצו-סופרן

    בוגדן וולקוב, טנור

    דמיטרי צ'בליקוב, בריטון

    גאורגי צ'לידזה, בס

     

    הפסנתרן: מיכאיל קורשונוב

    התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון

    המנצח הצעיר של התזמורת של תיאטרון הבולשוי – אלכסנדר סולוביוב

     

    המנהל האמנותי של תכנית האמנים הצעירים של בית האופרה הבולשוי – האמן הלאומי של רוסיה דמיטרי ודובין.

     

    ייתכנו שינויים בתכנית המופע.

     

    חלק ראשון

    פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי. פולונז מתוך האופרה "יבגני אונייגין"

    יוהאן שטראוס הבן, קופלטים של אורלובסקי מתוך האופרטה "העטלף". מריה ברקובה, מצו-סופרן

    ג'אקומו פוצ'יני. אריה של לאורטה מתוך האופרה "ג'אני סקיקי". אלמירה קרחנובה, סופרן

    שארל גונו. אריה של מפיסטופלס מתוך האופרה "פאוסט". גאורגי צ'לידזה, בס

    וולפגנג אמדאוס מוצרט. דואט של צרלינה ודון ג'ובני מתוך האופרה "דון ג'ובני". אלמירה קרחנובה, סופרן, דמיטרי צ'בליקוב, בריטון

    גאטנו דוניצטי. אריה של נמורינו מתוך האופרה "שיקוי האהבה". בוגדן וולקוב, טנור

    ג'אקומו פוצ'יני. אריה של טוסקה מתוך האופרה "טוסקה". מריה מוטוליגינה, סופרן

    מיכאיל גלינקה. רונדו של פרלאף מתוך האופרה "רוסלן ולודמילה". גאורגי צ'לידזה, בס

    ז'אק אופנבך. ברקרולה מתוך האופרה "סיפורי הופמן". מריה מוטוליגינה, סופרן, מריה ברקובה, מצו-סופרן וכל משתתפי הקונצרט

     

    חלק שני

    ג'ואקינו רוסיני. הפתיחה לאופרה "האדון ברוסקינו"

    ג'ואקינו רוסיני. אריה של אלידורו מתוך האופרה "לה צ'נרנטולה". דמיטרי צ'בליקוב, בריטון

    ג'ואקינו רוסיני. דואט של סמירמידה וארסצ'ה מתוך האופרה "סמירמידה". וסיליסה ברז'נסקיה, מצו-סופרן, מריה ברקובה, מצו-סופרן

    ג'ואקינו רוסיני. אריה של בזיליו מתוך האופרה "הספר מסוויליה". גאורגי צ'לידזה, בס

    ג'ואקינו רוסיני. אריה של סינדרלה מתוך האופרה "לה צ'נרנטולה". וסיליסה ברז'נסקיה, מצו-סופרן

    פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי. אריה של אונייגין מתוך האופרה "יבגני אונייגין". דמיטרי צ'בליקוב, בריטון

    פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי. אריה של לנסקי מתוך האופרה "יבגני אונייגין". בוגדן וולקוב, טנור

    פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי. אריוזו של אנסטסיה (קומה) מתוך האופרה "המכשפה". מריה מוטוליגינה, סופרן

    ז'ורז' ביזה. דואט של נדיר וזורגה מתוך האופרה "דולי הפנינים". בוגדן וולקוב, טנור, דמיטרי צ'בליקוב, בריטון

    יוהאן שטראוס הבן, אופרטה "העטלף". סיום המערכה השנייה. בהשתתפות כל הסולנים

     

  • 3.3.2020, 20:00, תל אביב
    לרכישת כרטיסים

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וזכו לעדכונים והטבות ייחודיות




אני מסכימ/ה לקבל לדואר האלקטרוני שלי, עדכונים מידע ומבצעים